از نوآباد چه خبر ؟؟؟!!!

جاده های که با عرض 4متر از دوطرف جای عبور فقط دو خودرو سواری وجود دارد که اگر دو کامیون بخواهند از دوطرف کنار هم عبور کنند مجبور  به توقف و عبور یکی از دو کامیون وجود دارد، از طرف دیگر آسفالت این جاده ها به گونه ای است که جاده خاکی را بر آن ترجیح میدهیم با پل های که فقط یک خودرو از آن می تواند عبور کند و با عبور از آن نگاه ترس آلود هر مسافری را میتوان مشاهده کرد.

از سوی دیگر با نگاه کلی که به جاده های اصلی بخش اروند داشته اگر بخواهیم در مورد راه های فرعی منجر به روستاهای دورافتاده نو آباد صحبتی داشته باشیم جای هیچ حرفی باقی نخواهد ماند.

اکثریت راهای روستاهای تابعه به صورت خاکی و صعب العبور میباشند به گونه ای که این موضوع به موقع بارندگی چهره بسیار سهمگین تری را میتوان مشاهده کرد،راه های فرعی روستاها که به هیچ وجه دیگر قابل رفت وآمد نمی باشند .

مشکل اساسی هنگامی نمایان تر میگردد که بیشتر افراد مبتلا به بیماریهای سخت به دلیل نبود بیمارستان مناسب در منطقه و به دلیل برد مسافت زیاد به طول حدودا 60 کیلومتر بسیاری از این افراد با مرگ دست و پنجه نرم  نموده  و یا فوت میکنند.امیدواریم که مسئولین مربوطه فکری اساسی برای این معضل کرده باشند.

ادامه دارد ...

/ 1 نظر / 21 بازدید
آبجی سحر

سلام دوست خوبم روزت بخير ..وبلاگت ديدم قشنگ بود ..وبلاگ من اسمش هذيان هاي يه دخترعاشق..همه جوري توش مي نويسم ولي پست اين بارم يه كم متفاوت تراز بقيه پست هاست..يه سايتي رو پيدا كردم كه ميتونيم ازش كسب درآمد كنيم..خودم به دفعات درآمد داشتم از اين سايت..مطمئن..حالا ميخوام اونو به شما هم معرفي كنم عزيزم..ميتوني ببيني و خودت هم مطئمن شي ...ولي خوب دركنار اين كه مي نويسي درآمدهم داشته باشي خبرشو به من هم بده عزيزم روز بخير..