مراسم درگذشت دانشجوی دختر امیرکبیر ظهر روز شنبه

در مسجد دانشگاه امیرکبیر برگزار می شود؛

خبرگزاری فارس: دانشگاه امیرکبیر اعلام کرد که مراسم ختمی به مناسبت درگذشت "آمنه زنگنه" دانشجوی رشته پلیمر روز شنبه در مسجد این دانشگاه برگزار میکند.

خبرگزاری فارس: مراسم درگذشت دانشجوی دختر امیرکبیر ظهر روز شنبه

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، مراسم درگذشت "امنه زنگنه" دانشجوی رشته مهندسی پلیمر دانشگاه امیرکبیر در روز شنبه ساعت 13:30 الی 13:30 در مسجد این دانشگاه برگزار می‌شود.

پیکر زنگنه امروز ظهر به منظور برگزاری مراسم خاکسپاری و ترحیم در ایذه تحویل خانواده وی شد.

آمنه زنگنه دانشجوی 26 ساله دانشگاه صنعتی امیرکبیر که در مقطع کارشناسی و در رشته پلیمر و رنگ در این دانشگاه مشغول تحصیل بود، پیش از ظهر روز دوشنبه در خوابگاه شهید مرادی واقع در خیابان رشت دانشگاه صنعتی امیرکبیر فوت کرد.

این دانشجو در حین استحمام بی‌هوش و توسط دانشجویان در ساعت 12:45 به بیمارستان فیروزگر منتقل می‌شود و در نهایت تلاش پزشکان به نتیجه‌ای نرسیده و این دانشجو در ساعت 13:55 فوت کرد.

امور دانشجویی دانشگاه امیرکبیر ضمن تأیید این خبر اعلام کرد که این دانشگاه با تشکیل تیم ویژه درصدد کشف علت حادثه و تنویر موضوع است.

دانشجویان دانشگاه امیرکبیر روز گذشته با برگزاری تجمعی مراتب تسلیت و عزاداری خود برای وی را اعلام کردند و خواستار رسیدگی هرچه سریع‌تر مسئولین دانشگاه به این موضوع شدند.

پس از این تجمع قرار بر این شد تا کمیته حقیقت‌یاب متشکل از برخی اعضای هیئت علمی، دانشجویان و مسئولین دانشگاه علت حادثه را بررسی و پیگیری کنند.

/ 0 نظر / 34 بازدید