مرجع تقلید قلابی

دستگیری مرجع تقلید قلابی جریان انحرافی

مرجع تقلید قلابی جریان انحرافی دستگیر و پس از بررسی سوابق و عملکرد و ارتباطات وی در دادگاه محکوم شده است.

بر اساس شنیده های خبرنگار جهان نیوز فرد مدعی مرجعیت که سابقه بسیار ناسالمی نیز در کارنامه سیاسی و اخلاقی خود داشته است، مهمترین گزینه جریان انحرافی برای معرفی به جوانان و ظاهر سازی دینی برای تصمیمات غلط و فعالیت های فرهنگی بوده است.

گفته می شود این مرجع تقلید بارها با سران جریان انحرافی دیدار داشته که در یکی از این جلسات راس جریان انحرافی تاکید داشته است که باید روی وی سرمایه گذاری شده و به جامعه معرفی شود.حسب شنیده های خبرنگار جهان وی در دادگاه به 10 سال حبس محکوم شده است.

جریان انحرافی از بدو فعالیت خود با مراجع تقلید مشکل اساسی داشته است و همواره حضور موثر مراجع عظام و هشدارهای به موقع آنها را مانع تصمیمات سوء و اباحه گری های فرهنگی می دانسته اند.

انتخاب یک مرجع تقلید قلابی که بتواند پوشش دینی به فعالیت های فرهنگی آنها بدهد از مهمترین نیازهای این روزهای جریان غلط است.

اقدام به موقع دستگاه قضائی و امنیتی در برخورد با این جریان باعث شده تامدتی فعالیت های خود را به صورت زیر زمینی و غیر آشکار دنبال کنند.با این حال مطلعین از برنامه جدید و چالش برانگیز این جریان در آینده نزدیک خبر می دهند.

لازم به ذکر است طی چند ماه گذشته چند رمال و کف بین وابسته به جریان انحرافی نیز دستگیر شدند که بزودی حکم جزائی این افراد نیز صادر می شود.

/ 0 نظر / 13 بازدید