" نقطه"
تماس با من
پروفایل من
آرشیو وبلاگ
      نقطه (خبری ـ تحلیلی)
در گفت‌‌وگوی فارس با مسئولان دانشگاه آزاد مطرح شد نویسنده: " نقطه" - دوشنبه ۱۸ مهر ۱۳٩٠
آخرین تلاش‌ها برای بقای جاسبی/ اولین جلسه هیئت امنا نیمه دوم اسفند

خبرگزاری فارس: برخی از مسئولان دانشگاه آزاد در اظهارنظرهای خود از برگزاری اولین جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد در نیمه دوم اسفند سال جاری خبر دادند.

خبرگزاری فارس: آخرین تلاش‌ها برای بقای جاسبی/ اولین جلسه هیئت امنا نیمه دوم اسفند

کریم زارع، معاون پارلمانی دانشگاه آزاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که آیا درست است که اولین جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد برای تغییر رئیس این دانشگاه به پس از برگزاری انتخابات مجلس نهم موکول شده، تنها این پاسخ را داد که "فعلاً نمی‌توانم در این خصوص اظهارنظری کنم". 

براساس این گزارش، یکی از مسئولان مطلع در دانشگاه آزاد که اصرار داشت نام و مسئولیتش در این دانشگاه درج نشود، گفت: طبق آخرین اخباری که به دستم رسیده است، جلسه هیئت مؤسس دانشگاه آزاد در نیمه دوم آذرماه سال جاری و اولین جلسه هیئت امنای این دانشگاه نیمه دوم اسفند سال جاری یعنی بلافاصله پس از برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.

مظاهری، معاون فرهنگی دانشگاه آزاد که یکی دیگر از گزینه‌های مطرح برای ریاست دانشگاه آزاد است، از هرگونه اظهار نظر در این خصوص خودداری کرد و تنها به این جمله بسنده کرد که "من فقط معلمم و وظیفه تعلیم دانشجویان را دارم".

فرهاد دانشجو، عضو جدید هیئت امنای دانشگاه آزاد روز گذشته در گفت‌و‌گو با فارس، در پاسخ به این سؤال که اولین جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد برای تعیین رئیس جدید این دانشگاه بالآخره چه زمانی برگزار می‌شود، گفت: هنوز زمان برگزاری این جلسه مشخص نشده اما به نظرم با توجه به اینکه انتخابات نهم مجلس شورای اسلامی نزدیک است، بهتر است اولین جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد پس از برگزاری انتخابات انجام شود و در این خصوص اطلاعیه‌ای مبنی بر این صادر شده که مدیران کشور تا قبل از انتخابات مجلس نهم تغییر پیدا نکنند.

وی در پاسخ به این سؤال که این اطلاعیه را کدام نهاد یا ارگان صادر کرده است، افزود: وزارت کشور اطلاعیه‌ای صادر کرده مبنی بر اینکه بهتر است مدیران نظام حتی‌الامکان تا قبل از انتخابات مجلس نهم تغییر پیدا نکنند و دانشگاه آزاد نیز چون در ایران سراسری است، شاید قصد این باشد که ریاست دانشگاه آزاد پس از انتخابات مجلس تغییر پیدا کند.

دانشجو در پاسخ به این سؤال که آیا تشکیل اولین جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد پس از برگزاری انتخابات مجلس پیشنهاد شماست و یا اینکه در جمع مسئولان نیز مطرح شده است، گفت: خیر این بحث در میان مسئولان مطرح نشده و تنها پیشنهاد بنده است.

  نظرات ()
مطالب اخیر راه اندازی پایگاه خبری تحلیلی اروند آنلاین پرونده/ تحول در علوم انسانی؛ رؤیایی از یاد رفته برگرفته شده از وبلاگ سَـــبیل اعلام اسامی نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان در استان خوزستان بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی هفت ۷ دانشگاه آبادان در خصوص سفر جاسبی به عبدالله کعبی،محمدسعید انصاری،محمدجواد سعدون‌زاده رد صلاحیت شدند تجمع دانشجویی دانشکده نفت شهید تندگویان آبادان یکشنبه ای که سیاه شد/مجلسی که اصولگرا نبود! ثبت نامی ها کاندیدای مجلس نهم در حوزه انتخابیه آبادان اردوی جهادی مجتمع جهادی خادم الشهدا احسان خسروی زمستان 1390 سند جامع کرسی های آزاداندیشی
کلمات کلیدی وبلاگ آبادان (٢۱) اردوی جهادی (۳) تشکیلات فرهنگی (۳) جریان انحرافی (٥) جریان شناسی (۸) جنبش نرم افزاری (٤) خرمشهر (٥) دانشگاه (٢٦) سیاسی (٢٥) کلام ولایت (٤)
دوستان من شبکه خبری دانشجویی ثارالله شبکه خبر دانشجو جهان نیوز سایت خبری تحلیلی فردا نیوز روزنامه کیهان هفته نامه صبح صادق هفته نامه پنجره سایت رسمی صداو سیما پایگاه اطلاعات کتب حقوق چالش های مجازی آبادانی ها دانشجویان دانشگاه آزاد آبادان دانشجویان دانشگاه نفت آبادان دانشجویان دانشگاه پیام نور آبادان اروند آنلاین ورزش ایرانی پرتال زیگور طراح قالب